Social Link Field (2.1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Field types
ca: Tipus de camps
