Social Link Field (2.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: - Select -
fa: - انتخاب -
