Social Link Field (2.0.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Email
lt: El. paštas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Field types
lt: Laukelių tipai
