Social Link Field (2.1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
