Social Link Field (2.1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Email
ro: email

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
