Social Link Field (2.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Email
sk: E-mail

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Field types
sk: Typy polí
