Social Link Field (2.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Homepage
ta: வலைமனை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
