Social Link Field (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Remove
am: አስወግድ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Custom
am: ብጁ
