Social Link Field (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Custom
bo: རང་བཟོས
