Social Link Field (8.x-1.1-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Email
de: E-Mail

en: Vertical
de: Vertikal

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: Field types
de: Feldtypen

en: Social Links
de: Social-Media-Links

en: Social links
de: Links für soziale Netzwerke
