Social Link Field (8.x-1.1-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
