Social LMS Integrator (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Time zone
eo: Tempozono

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
