Social LMS Integrator (all releases) - en to is translation catalogue (44 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Approve
is: Samþykkja

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: Versions
is: Útgáfur

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Time zone
is: Tímabelti

en: Authored by
is: Höfundur

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Apply
is: Virkja

en: Information
is: Upplýsingar

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Organization
is: Stofnun

en: Country code
is: Landnúmer

en: About
is: Um

en: Publishing status
is: Birtingarstaða

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
