Social LMS Integrator (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Time zone
th: เขตเวลา

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
