Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to bg translation catalogue (50 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Time zone
bg: Часова зона

en: Authored by
bg: Написано от

en: State
bg: Статус

en: Recipient
bg: Получател

en: Profile
bg: Профил

en: Operation
bg: Действие

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Pending
bg: В изчакване

en: Reason
bg: Причина

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език
