Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to hr translation catalogue (53 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Approve
hr: Odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: Authored by
hr: Autor

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Profile
hr: Profil

en: Operation
hr: Operacija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
