Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to mn translation catalogue (36 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
