Social media share (2.0.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Body
af: Teks

en: Value
af: Waarde

en: Email address
af: E-posadres

en: Subject
af: Onderwerp

en: Enable
af: Aktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Send
af: Stuur

en: Library
af: Biblioteek
