Social media share (2.0.0) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Value
ar: القيمة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Item
ar: عنصر

en: Subject
ar: الموضوع

en: Enable
ar: تفعيل

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Event
ar: الحدث

en: Text
ar: نص

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Sent email to %recipient
ar: أُرسل البريد إلى %recipient

en: Off
ar: إيقاف

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: Send
ar: أرسل

en: Attributes
ar: سمات

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Display label
ar: عرض اللافتة

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Print
ar: الطباعة

en: About
ar: حول

en: Default image
ar: الصورة الافتراضية

en: Boolean settings
ar: إعدادات القيم المنطقية

en: On label
ar: المسمى للقيمة On

en: Off label
ar: المسمى للقيمة Off

en: Boolean checkbox display format settings
ar: إعدادت عرض (الخيارات المنطقية - مربع الخيارات)

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
ar: استخدم تسمية الحقل بدلاً من التصنيف "تشغيل" كتسمية.
