Social media share (2.0.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Value
ast: Valor

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Enable
ast: Activar

en: Yes
ast: Sí

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Text
ast: Testu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Send
ast: Unviar
