Social media share (2.0.0) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Body
br: Korf

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: About
br: Diwar-benn
