Social media share (2.0.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Value
bs: Vrijednost

en: Subject
bs: Naslov

en: Enable
bs: Omogući

en: Yes
bs: Da

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Event
bs: Događaj

en: Text
bs: Tekst

en: Send
bs: Pošalji

en: Default value
bs: Defaultne postavke
