Social media share (2.0.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Value
eu: Balioa

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Item
eu: Elementua

en: Subject
eu: Gaia

en: Enable
eu: Gaitu

en: Yes
eu: Bai

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Event
eu: Gertaera

en: Text
eu: Testua

en: Email
eu: Eposta

en: Sent email to %recipient
eu: Bidali eposta %recipient-ri

en: email
eu: eposta

en: Send
eu: Bidali

en: Display label
eu: Etiketa erakutsi

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Print
eu: Inprimatu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default image
eu: Irudi lehenetsia

en: "On" label
eu: "On" etiketa

en: "Off" label
eu: "Off" etiketa
