Social media share (2.0.0) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Item
he: פריט

en: Subject
he: נושא

en: Enable
he: הפעלה

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Event
he: אירוע

en: Text
he: טקסט

en: Email
he: דוא"ל

en: Sent email to %recipient
he: נשלח דואר לנמען %recipient

en: Off
he: כבוי

en: email
he: דוא"ל

en: Send
he: שלח

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Display label
he: תצוגת תווית

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Print
he: הדפסה

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: Library
he: ספריה

en: Boolean settings
he: הגדרות בולאיני

en: On label
he: על התווית

en: Off label
he: מחוץ לתווית

en: Boolean checkbox display format settings
he: הגדרות פורמט תצוגה לשדה בוליאני
