Social media share (2.0.0) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Subject
hy: Թեմա

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Yes
hy: Այո

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Text
hy: Տեքստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Sent email to %recipient
hy: Ուղարկված նամակ  %recipient -ին

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Display label
hy: Ցուցադրել պիտակը

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: On label
hy: "Միացված" պիտակ

en: Off label
hy: "Անջատված" պիտակ
