Social media share (2.0.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Value
is: Gildi

en: Email address
is: Netfang

en: Item
is: Hlutur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Enable
is: Virkja

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Event
is: Viðburður

en: Text
is: Texti

en: Email
is: Netfang

en: Sent email to %recipient
is: Sendi tölvupóst á viðtakanda %recipient

en: Off
is: Af

en: email
is: netfang

en: Send
is: Senda

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Print
is: Prenta

en: About
is: Um
