Social media share (2.0.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Item
ku: دانە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Text
ku: دەق

en: Email
ku: ئیمێل

en: Sent email to %recipient
ku: ئیمێل بنێرە بۆ %recipient

en: Send
ku: بینێره‌

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Print
ku: چاپکردن

en: About
ku: دەربارە
