Social media share (2.0.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Value
mn: Утга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Sent email to %recipient
mn: %recipient руу и-мэйл илгээгдсэн

en: Send
mn: Илгээх
