Social media share (2.0.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: About
my: အကြောင်း
