Social media share (2.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Email address
os: Email адрес

en: Subject
os: Темæ

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Yes
os: Ойы

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт
