Social media share (2.0.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Yes
se: Jua

en: Image
se: Govva

en: Text
se: Teaksta

en: Print
se: Čálit

en: About
se: Birra
