Social media share (2.0.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Value
sr: Вредност

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Item
sr: Производ

en: Subject
sr: Предмет

en: Enable
sr: Укључи

en: Weight
sr: Тежина

en: Text
sr: Текст

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Display label
sr: Прикажи ознаку

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Print
sr: Штампај

en: Boolean settings
sr: Подешавања логичке променљиве

en: On label
sr: Прикажи ознаку

en: Off label
sr: Сакриј ознаку

en: Boolean checkbox display format settings
sr: Подешавање формата приказа поља за потврду у формату тачно/нетачно
