Social media share (2.0.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Value
te: విలువ

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Item
te: అంశం

en: Subject
te: విషయం

en: Enable
te: చేతనించు

en: Yes
te: అవును

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Send
te: పంపించు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: Boolean settings
te: బూలియన్ అమరికలు
