Social media share (2.0.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Send
ug: يوللاش

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: About
ug: ھەققىدە
