Social media share (2.0.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Body
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Item
ur: شے

en: Subject
ur: موضوع

en: Enable
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: Weight
ur: وزن

en: Text
ur: متن

en: Email
ur: ای میل

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Boolean settings
ur: بولین کی ترتیبات

en: On label
ur: لیبل آن

en: Off label
ur: لیبل آف
