Social media share (2.0.1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Body
am: አካል

en: Value
am: እሴት

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Yes
am: እሺ

en: Weight
am: ክብደት

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Display label
am: መሰየሚያውን አሳይ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Boolean settings
am: የቡሊየን ቅንብሮች

en: On label
am: መሰየሚያው ላይ

en: Off label
am: ከመሰየሚያው ውጭ

en: Boolean checkbox display format settings
am: የቡሊያን አመልካች ሳጥን እይታ ቅርፅ ቅንብሮች
