Social media share (2.0.1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Value
az: Qiymət

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Subject
az: Mövzu

en: Enable
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Text
az: Mətn

en: Sent email to %recipient
az: %recipient e-poçt göndərildi

en: Off
az: Söndürülüb

en: Link text
az: Link mətni

en: Display label
az: Ekran etiket

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Print
az: Çap et

en: About
az: Haqqında

en: Default image
az: Defolt şəkil
