Social media share (2.0.1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Value
be: Значэнне

en: Email address
be: Email адрас

en: Item
be: Элемент

en: Subject
be: Тэма

en: Enable
be: Уключыць

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Text
be: Тэкст

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Sent email to %recipient
be: Даслаць емэйл %recipient

en: Send
be: Адаслаць

en: Display label
be: Метка для адлюстравання

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Print
be: Друк

en: About
be: Аб

en: Default image
be: Выява па змаўчанні

en: Use field label: @display_label
be: Ужываць цэтлік поля: @display_label
