Social media share (2.0.1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Value
cy: Gwerth

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Item
cy: Eitem

en: Subject
cy: Testun

en: Enable
cy: Galluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: Weight
cy: Pwysau

en: Image
cy: Delwedd

en: Text
cy: Testun

en: Sent email to %recipient
cy: Gyrru e-bost i %recipient

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Send
cy: Anfon

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Default image
cy: Rhagosod delwedd
