Social media share (2.0.1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Item
hr: stavka

en: Subject
hr: Naziv

en: Enable
hr: Omogući

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Event
hr: Događanje

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: Sent email to %recipient
hr: Pošalji e-poštu korisniku %recipient.

en: Send
hr: Pošalji

en: Attributes
hr: Atributi

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Print
hr: Ispis

en: About
hr: Opis

en: Default image
hr: Zadana slika
