Social media share (2.0.1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Value
jv: Biji

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Subject
jv: Subyek

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Yes
jv: Ya

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Text
jv: Teks

en: Sent email to %recipient
jv: Kirimānā email marang %recipient

en: Send
jv: Kirim

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Print
jv: Céthak

en: About
jv: Ngenani

en: Default image
jv: Gambar gawan
