Social media share (2.0.1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Subject
ka: სათაური

en: Enable
ka: ჩართვა

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Sent email to %recipient
ka: წერილის გაგზავნა %recipient-თან

en: Off
ka: გამორთვა

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
