Social media share (2.0.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Value
kk: Мән

en: Email address
kk: Email адресі

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Enable
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Text
kk: Текст

en: Sent email to %recipient
kk: %recipient ке email жіберу

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Twitter
kk: Твиттер
