Social media share (2.0.1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Body
km: តួ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Item
km: ធាតុ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Enable
km: បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Sent email to %recipient
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ %recipient

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: About
km: អំពី

en: Default image
km: រូបភាព​លំនាំ​ដើម
