Social media share (2.0.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Value
ne: मान

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Item
ne: वस्तु

en: Subject
ne: विषय

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: Weight
ne: वजन

en: Text
ne: अक्षर

en: Email
ne: ईमेल

en: Sent email to %recipient
ne: %recipient लाई ईमेल गयो

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा
