Social media share (2.0.1) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Enable
nl: Inschakelen

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Event
nl: Evenement

en: Text
nl: Tekst

en: Email
nl: E-mail

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail is naar %recipient verzonden

en: Off
nl: Uit

en: email
nl: e-mail

en: Send
nl: Versturen

en: Attributes
nl: Attributen

en: Link text
nl: Linktekst

en: Display label
nl: Label weergeven

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Print
nl: Afdrukken

en: Others
nl: Anderen

en: About
nl: Over

en: Separate page
nl: Aparte pagina

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Use field label: @display_label
nl: Gebruik veldlabel: @display_label

en: "On" label
nl: 'Aan'-label

en: "Off" label
nl: 'Uit'-label

en: Boolean settings
nl: Binaire instellingen

en: On label
nl: Label voor 'Aan'

en: Off label
nl: Label voor 'Uit'

en: Boolean checkbox display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor binair keuzevakje

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
nl: Gebruik het label van het veld in plaats van het 'Aan' label.
