Social media share (2.0.1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Value
oc: Valor

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Item
oc: Element

en: Subject
oc: Objècte

en: Enable
oc: Activar

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Event
oc: Eveniment

en: Text
oc: Tèxte

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Sent email to %recipient
oc: Corrièr electronic mandat a %recipient

en: Off
oc: Desactivat

en: email
oc: corrièr electronic

en: Send
oc: Mandar

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Drupal settings
oc: Paramètres de Drupal

en: Print
oc: Impression

en: About
oc: A prepaus

en: Default image
oc: Image per defaut
