Social media share (2.0.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Value
ps: بيه

en: Subject
ps: موضوع

en: Enable
ps: سالول

en: Yes
ps: هو

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: About
ps: په اړه
