Social media share (2.0.1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Email address
ro: Adresă email

en: Item
ro: Produs

en: Subject
ro: Subiect

en: Enable
ro: Activare

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Email
ro: email

en: Sent email to %recipient
ro: A fost trimis un e-mail către %recipient

en: Off
ro: Oprit

en: Send
ro: Trimite

en: Attributes
ro: Atribute

en: Display label
ro: Etichetă de afișare

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Print
ro: Printare

en: About
ro: Despre

en: Default image
ro: Imagine implicită

en: Use field label: @display_label
ro: Folosiți eticheta câmpului: @display_label

en: "On" label
ro: Etichetă "bifat"

en: "Off" label
ro: Etichetă "debifat"

en: Boolean settings
ro: Setări de tip boolean

en: On label
ro: Etichetă "bifat"

en: Off label
ro: Etichetă "debifat"

en: Boolean checkbox display format settings
ro: Setări format de afișare pentru căsuță boolean
