Social media share (2.0.1) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Item
uk: Елемент

en: Subject
uk: Тема

en: Enable
uk: Увімкнути

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Event
uk: Подія

en: Text
uk: Текст

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Sent email to %recipient
uk: Відправлено електронну пошту до %recipient

en: Off
uk: Вимкнено

en: email
uk: електронна пошта

en: Send
uk: Надіслати

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Display label
uk: Мітка для показу

en: Default value
uk: Базове значення

en: Print
uk: Друк

en: Others
uk: Інші

en: About
uk: Про модуль

en: Twitter
uk: Твітер

en: Default image
uk: Базове зображення

en: Library
uk: Бібліотека

en: Use field label: @display_label
uk: Використовувати мітку поля: @display_label

en: "On" label
uk: Мітка "Увімкнено"

en: "Off" label
uk: Мітка "Вимкнено"

en: Boolean settings
uk: Налаштування булевого типу

en: On label
uk: Мітка "Увімкнено"

en: Off label
uk: Мітка "Вимкнено"

en: Boolean checkbox display format settings
uk: Налаштування формату відображення прапорця булевого значення

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
uk: Використовувати для мітки мітку поля замість мітки значення "Увімкнено"
